Rana Mobilya

Hakkımızda

Üretimine 1996 yılında İzmir’de koltuk iskeleti imalatı ile başlayan RENAK İnşaat Mobilya LTD. ŞTİ. ( Rana Mobilya ) , pazarın gereği tüketicinin ihtiyaçlarına 2.500m2′ lik kapalı alanda hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeye paralel olarak gelişen Rana Mobilya, çağın son teknoloji makine techizatı ve toplam kalite sistemi ile teknolojisini güncelleyerek ve yenileyerek günümüze taşımıştır.

2010 yılında çizgisini değiştiren firmamız, koltuk üretimiyle kendisine yeni bir pazar oluşturarak yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da aynı kalite ve titizlikle hizmet hedefi ile devam etmektedir. Tüketici memnuniyetini kendisine ilk hedef olarak belirleyen Rana Mobilya, gelecekte de aynı hızla mobilya alanındaki gelişimine devam edecek, ürün çeşidine yeni ürünler katacak, tüketici ihtiyaçlarına ve alım gücüne hitap edecektir.

Pazara hızlı , optimum maliyette ürün sunarak, ürün ve müşteri portföyünü hedeflerimiz doğrultusunda genişletmek, yeni ürünlerden elde edilen geliri arttırmak, teknolojik, yenilikçi, ve çevreye duyarlı çalışmalara hız vererek , yurt içi pazarda konumumuzu koruyup, yurt dışı pazarında da olma hedefi ile pazar beklentilerine uygun ürünler tasarlamak ve geliştirmektir.